KNIHA NÁVŠTĚV

Výsledky

fofo | 09.02.2015

Opravdu není v silách pořadatele zveřejnit výsledky??? Děkuji

Výsledky

Anežka Svobodová | 09.02.2015

Prosím o zveřejnění výsledků letošního ročníku. Děkuji.

Re: Výsledky

Alena Lavičková | 10.02.2015

Výsledky budou zveřejněny v okamžiku, kdy výpočtáři doplní do výsledkové listiny všechny potřebné údaje, které vyžaduje Krajský kvalifikační závod. Omlouváme se, ale 2 celé dny jsme strávili na horách a všichni jsme zaměstnaní lidé, takže trocha tolerance by neškodila.

špatný vítěz

iksy | 09.02.2015

Kromě uvedeného pořadatelé vyhlásili i špatného absolutního vítěze mezi muži, kde jasně vyhrál M.Holiš , přestože je v kategoriri nad 40let. Obávám se, že toto je cesta do hrobu pro šrubařův memoriál.

Re: špatný vítěz

Petr Martiska | 10.02.2015

Zdravim, pohar Martinovi predam, to jestli jsem spatny bych s vami rad probral osobne. Prosim kontaktujte me. Diky

VELKÁ ČERNÁ KAŇKA

Kotas Pavel - účastník závodu | 09.02.2015

Přes zdárný průběh právě proběhlého 67.ročníku ŠM se pořadatelům podařila na samý závěr VELKÁ ČERNÁ KAŇKA.
Nebyla vyhlášena absolutní kategorie žen za oba dny.
Přes mé okamžité upozornění, jsem od sekretáře závodu p. Mgr. Lavičkové dostal odkaz na znění článku v propozicích.
Později doma jsem text ověřil. Je tam uvedeno: Vyhodnocení se provádí v jednotlivých kategoriích každý den zvlášť. Nejlepší 3 účastníci závodu na 25km v každé kategorii obdrží věcné odměny. V neděli budou vyhlášeni absolutní vítězové Šrubařovy 50-tky (25km klasicky + 25km volně).
Z textu nevyplývá žádně omezení kategoriemi.
V mužích byli vyhlášeni první 3, v ženách nikdo, přestože podmínky soutěže splnila jedna žena. Ta se postavila na start v obou dnech a zdárně oba závody dokončila.
Postup pořadatelů byl tomto případě nekorektní, diskriminační a demotivující…

Re: VELKÁ ČERNÁ KAŇKA

Alena Lavičková | 10.02.2015

Bohužel dle Vašeho vyjádření VELKOU ČERNOU KAŇKU nesmažeme. Došlo k tomu proto, že jsme do informací neuvedli, že se vyhlášení vítěze za dva dny bude týkat kategorie Muži a junioři a Ženy a juniorky. Takto jsme měli nachystány i poháry, proto jsme nemohli Vaší partnerce pohár předat. Na jiných závodech, pokud nejsou v kategorii alespoň 3 účastníci, vůbec kategorii nevyhlašují. Jestli Vám toto tedy připadá jako nekorektní, diskriminační a demotivující, pak je to Váš názor.
Rádi toto vezmeme jako návrh, který při přípravě dalšího ročníku probereme.

Re: Re: VELKÁ ČERNÁ KAŇKA

Vít Ryška | 11.02.2015

Propozice by měly být závazné, protože jsou jediným vodítkem pro to, zda se rozhodnu akce zúčastnit či ne. Tj. korektní bylo vyhlásit absolutního vítěze a vítězku napříč seniorskými kategoriemi, jak je uvedeno v propozicích, ne pouze z jedné vybrané. Takový inženýring podmínek v propozicích nepřispívá k dobré reputaci závodu...

Přidat nový příspěvek